На базі Таврійського християнського інституту відбувся тренінг із дослідження населення місцевості

На території Таврійського християнського інституту відбувся тренінг з проведення польового дослідження населення місцевості. Організаторами цього заходу виступили Комітет зовнішньої місії ВСЦ ЄХБ, Таврійський християнський інститут і Південна Баптиська Конвенція.

Учасники тренінгу здобули практичні навички дослідження та аналізу будь-якої місцевості на предмет визначення загальної кількості населення, наявності різноманітних соціальних верств, етнічних та релігійних груп тощо.

По завершенню навчального заходу на території Херсонської області пройшли практику 6 студентів з різних євангельських семінарій України (УБТС, ЗБС, ОБС, ТХІ). До дослідження було долучено євангельські  церкви Херсонської області. Термін проведення польового дослідження населення нашої місцевості тривав 5 днів. Дослідники відвідали 26 населених пунктів (сіл та селищ міського типу), у яких мінімальна кількість опитуваних складала 3 особи, а максимальна – 10 осіб на кожний населений пункт. Дослідження було спрямоване на вивчення мусульманського населення, які сповідують іслам.

Захід завершувала загальна зустріч усіх учасників, на якій підбили підсумки проведеного польового дослідження та склали план подальшого розвитку даного проєкту.

Дані дослідження допоможуть місіонерам, які мають намір відкривати нові церкви в Херсонській області.