удар по освіті

Втрати інституту з початку війни

UA

EN

TХI та його партнери шукають допомоги, щоб знайти новий дім для своїх студентів і співробітників, які втратили територію внаслідок російсько-української війни.


Інститут, що розташований у Херсоні, приймав тисячі молодих християн на півдні країни. Окрім підготовки нових пасторів, церковних служителів, місіонерів та засновників церков, ТХІ слугував християнським табором та громадським центром для віруючих Херсонської та Миколаївської областей.


Бібліотека TХI містила одну з найбільших колекцій християнської літератури на півдні країни. Також TХI є єдиною євангельською школою в Україні, яка має державну ліцензію на навчання служителів теології.

Оскільки 10 березня власність інституту було захоплене російськими військами, воно було розграбоване, а всі цінності вивезені. Будівлі ТХІ перетворили на військову базу, казарми та госпіталь. Росіяни привезли свої мобільні крематорії, щоб спалити померлих.

У ніч з 28 на 29 серпня було зруйновано три з п’яти будівель. ТХІ втратив свої новітні споруди: офіс, бібліотеку (включно з залою), один із гуртожитків.

Нещодавно співробітники TХI відвідали інститут і ледве стримали сльози, коли побачили спустошене місце, яке лише дев’ять місяців тому приймало тисячі молодих християн.

Російські солдати осквернили Господнє майно, християнська література з нашої бібліотеки опинилася на міському смітнику, а нашу їдальню та гуртожиток, що залишився, перетворили на свинарник.
У перші дні російської окупації студентам і співробітникам TХI довелося покинути Херсон. Викладачі та студенти втекли. Вони стали біженцями у власній країні. Більшість переїхала на захід країни, тоді як інші вирушили до інших близьких і далеких країн.

Однак ця незрозуміла війна не зупинила служіння TХI. Робота інституту продовжується, незважаючи на те, що загинули десятки тисяч українських мирних жителів і військових, міста і села зазнали незліченної шкоди, а у мирних людей залишилися психологічні шрами.

Зараз співробітники TХI працюють з Івано-Франківська. TХI не тільки продовжив роботу з підготовки студентів для служіння в Україні та в багатьох інших країнах, але й присвятив себе гуманітарній роботі. TCI обслуговує біженців і людей у районах бойових дій, надаючи продовольство, медичні засоби та пропонуючи евакуацію.
Бог благословив TХI багатьма новими студентами в новому тимчасовому кампусі в Івано-Франківську після того, як старий мотель став доступним для оренди. На жаль, умови там не задовольняють навіть елементарних потреб студентів і персоналу.

TХI прагне продовжувати свою місію. Через війну Україна втратила 500 пасторів. TХI хоче сприяти вирішенню цій потребі та виховувати нових християнських лідерів для своєї країни. Нам потрібно підготувати лідерів для служіння церкві та громаді після війни. На жаль, це дуже складне завдання, оскільки студенти повинні бути забезпечені обладнаними аудиторіями та відповідними приміщеннями.

TХI потребує вашої допомоги у пошуку нового дому для своїх студентів і співробітників. Ваша пожертва може наблизити нас до цілі.

Зруйнована територія

Пожертвуй сьогодні,
щоб допомогти студентам
та співробітникам ТХІ
знайти новий дім!

Пожертвуй сьогодні, щоб допомогти студентам та співробітникам ТХІ знайти новий дім!

0 /5
будівель зруйновано
на суму 4 492 000$
0 $
вартість вкраденої техніки
0 $
вартість книг зруйнованої бібліотеки
0 $
вартість геліосистеми
0 $
вартість вкраденої типографії
0 $
вартість кухонного обладнання
0 $
вартість геотермальних насосів
0 $
загальна вартість пошкоджень

Підтримати інститут

Назва банку:   АТ «Кредобанк» м.Херсон відділення вул. Потьомкінська, 36

МФО:   325365

Рахунок (IBAN) UA 21 325365 0000026009011105853;

Отримувач:   Релігійна організація «Вищий духовний навчальний заклад «ТАВРІЙСЬКИЙ ХРИСТИЯНСЬКИЙ ІНСТИТУТ»

Код ЄДРПОУ:   24949281

Призначення платежу:     Добровільне пожертвування (при бажанні можете вказати своє прізвище, тобто від кого)

 

Номер картки: 5169330524936561

 

tci.ofis@gmail.com