Освіта,
що формує
серцe

Підштовхнути тебе до змін – це наше покликання. Якщо є сміливість до змін, але не знаєш, як то зробити, телефонуй – пояснимо, як таке можливо.

Більше, ніж просто освіта

Таврійський християнський інститут – це навчальний заклад, який готує компетентних та духовно зрілих лідерів у сфері богослов’я. В інституті викладають досвідчені та професійні викладачі, які завжди раді допомогти та приділити увагу  кожному студенту. Наші випускники займають активну роль у житті церкви та суспільства.

Програма "Богослов'я":

Богословська освіта

Державний диплом

Участь у міжнародних програмах академічної мобільності

Офіційне працевлаштування

Високий рівень оволодіння англійською мовою

Дружня атмосфера

Кроки вступу:

Реєстрація в кабінеті вступника

Зареєструватись в електронному кабінеті вступника можна з 1-го липня.

Збери необхідні документи

– Документ про повну загальну 

середню освіту;

– Сертифікат ЗНО або НМТ

– Мотиваційний лист

Відправ заяву на вступ

Початок прийому заяв та документів: 

03 липня

Викладачі

У нашому інституті працюють кваліфіковаі та досвідчені викладачі, більшість з яких мають науковий ступінь. Також у нас викладають запрошені лектори з країн Європи та США.

Умови навчання

Таврійський християнський інститут знаходиться у самому центрі затишного Івано-Франківська. Аудиторії мають все необхідне для комфортного навчання.
Для студентів з інших міст, ми надаємо безкоштовне харчування та проживання у гуртожитку з комфортними умовами. Також у нас передбачено харчування студентів в їдальні інституту та можливість самостійно приготувати собі їжу.
Вартість навчання у ТХІ становить 7500 грн на рік.

Наша історія

Таврійський християнський інститут був започаткований у 1997 році. Заклад має 25 років досвіду підготовки пасторів, благовісників, капеланів, місіонерів, соціальних працівників та викладачів. У травні 2019-ого року ТХІ отримав державну ліцензію за спеціалністю 041 «Богослов’я».

Наші цінності:

Людина

У пріорітеті команди нашого інституту завжди були і є люди, саме тому ми займаємось не тільки викладацькою діяльністю, а й активно допомагаємо нашому суспільству. Так, від початку повномасштабного вторгнення Росії, ми запустили волонтерську діяльність і активно надаємо допомогу в цей складний період.

Якісна освіта

Головною метою нашого навчального закладу є зрощення кваліфикованих професіоналів своєї справи. Для цього ми надаємо всі необхідні знання та інструменти.

Фокус на стосунках з Богом

Ми виховуємо не просто розумних та начитанних богословів, а велику увагу під час навчання приділяємо стосункам з Богом. Спільно проводимо служіння, спілкування зі студентами, надаємо духовну підтримку, розвиваємо їх не тільки академічно, але й духовно.

Місіонерська діяльність

Таврійський християнський інститут веде активну місіонерську діяльність. Саме тому, ми робимо акцент на Євангелії під час навчання, направляємо студентів у місіонерські поїздки та підтримуємо служителів цієї сфери.

Актуальність служіння

Наша задача – зростити лідерів, які відповідатимуть на виклики сучасного суспільства, працюватимуть в контексті нашої країни.

Зроби перший крок до свідомого християнства

FAQ

Питання, які задають найчастіше

Студенти, які успішно завершили навчання за програмою та яким присуджено бакалаврський ступінь вищої освіти, можуть обіймати посади в установах та організаціях, що відповідають Класифікатору професій України:

Керівники релігійних громад;
Вища посадова особа громадської організації;
Богослов;
Вчителі закладів загальної середньої освіти та спеціалізованої освіти;
Викладачі закладів професійної (професійно- технічної) освіти;
Капелан;
Священнослужитель (священик, пастор, пресвітер, диякон);
Місіонер.

Протягом навчання передбачено проходження студентами навчальної та виробничої практики на підставі договорів ТХІ з установами та організаціями.

Викладачі нашого інституту – кваліфіковані та досвідчені фахівці. Більшість з викладачів мають науковий ступінь. Наші викладачі – це спеціалісти, що мають відкрите серце та досвід практичного служіння. Вони завжди готові до відкритого діалогу за чашечкою кави.

Навчання триватиме 4 роки, якщо будеш слухняним студентом.

В нашому інституті доступна посеместрова оплата.

Заочна форма навчання передбачає проходження трьох сесій на навчальний рік, тривалістю від 10 до 14 днів.

контакти

Залишились питання - зв'яжись з нами

e-mail: tci.ofis@gmail.com

Телефон: +38-067-402-73-13

адреса: вул. Гординського, 20, м. Івано-Франківськ, 76011, Україна