Конференц-центр надає можливість для організації та проведення публічних заходів, таких як конференції, семінари, а також всілякі навчальні та урочисті заходи чисельністю до 150 чоловік.

Приміщення конференц-центру дають можливість для проведення різноманітних заходів, чисельністю від 10 до 50 осіб. Устаткування навчальних аудиторій дозволяє мобільно перетворювати ці приміщення під найрізноманітніші потреби.

Частина приміщень спеціально призначена для проведення семінарів, круглих столів. При необхідності для проведення таких заходів може бути надано сучасне відео та проекційне обладнання.

Великий актовий зал місткістю до 300 чоловік і малий актовий зал місткістю до 150 чоловік володіють всім необхідним обладнанням для проведення великих офіційних заходів та урочистостей. Зали обладнані необхідним сучасним проекційним обладнанням, власної стаціонарної звуковою системою, різноманітним музичним обладнанням.

Актовий зал і майданчик для урочистих заходів на березі Дніпра, дозволяє розмістити до 300 чоловік і пропонує чудові можливості для проведення великих конференцій, лекцій, концертів, урочистих заходів та різноманітних святкувань.

Кафетерій інституту дозволяє організувати якісне і різноманітне харчування наших гостей. Загальна місткість кафетерію становить до 200 чоловік. Кваліфікований персонал кафетерію і його технічне оснащення дозволяють організовувати на його території харчування для гостей, задовольняючи найрізноманітніші запити клієнтів.

Устаткування для проведення конференцій

Наявні площі і сучасне технічне оснащення комплексу відповідають всім необхідним вимогам для комфортного проведення масових заходів чисельністю до 150-300 осіб.

Устаткування для проведення офіційних та масових заходів

У розпорядженні інституту є сучасне обладнання для організації масових заходів, включаючи і музичні заходи:

 • Ноутбуки;
 • Відеопроектори;
 • Телевізоры и відеоапаратура;
 • Звукова система;
 • Музыкальні інструменти;
 • Приміщення гостиничного комплекса.

Готельний комплекс конференц-центру відповідає всім сучасним вимогам і здатний одночасно вмістити до 130 гостей. Готельний комплекс пропонує гостям можливість вибору – від окремих однокімнатних номерів квартирного типу до окремих кімнат і койко-місць на загальному поверсі.

Опис існуючих житлових приміщень

До послуг гостей пропонується цілий ряд різноманітних житлових приміщень:

 • Двомісні, чотиримісні та шестимісні номери з усіма зручностями. Є номери, обладнані односпальними і двоярусними ліжками. Номери обладнані, душовими та санвузлами.
 • Постояльці мають можливість користування загальними санвузлами.

До послуг гостей на території центру також є:

 • Спортивний майданчик: футбольне поле, волейбольний майданчик, настільний теніс;
 • Зона відпочинку: пляж, пірс, прибережна зона;
 • Території для паркування автомобілів;
 • Обслуговування готельних номерів.

Обслуговування готельних номерів включає обов’язкову періодичну прибирання і зміну білизни або ж прибирання / зміну білизни на вимогу проживаючих. Також на території є пральня.