Таврійський християнський інститут – вищий духовний навчальний заклад євангельського напрямку, що готує практичних служителів для поширення Царства Божого.

Ідея створення інституту у м. Херсоні виникла у середині 90-х років минулого століття. На той час, помісні церкви потребували підготовлених служителів.

Так, восени 1996 року розпочала роботу ініціативна група зі створення інституту, а менш ніж за рік, у серпні 1997 року, ТХІ було офіційно зареєстровано державою. Засновником інституту виступило Об’єднання церков євангельських християн-баптистів Херсонської області.

У період з 1999 по 2022 роки ТХІ мав статус повного члена Євро-Азіатської Акредитаційної Асоціації (ЄААА).

До 2019 року всі навчальні програми та стандарти викладання в інституті відповідали міжнародним стандартам ЄААА на академічному та духовному рівнях. Бібліотека, аудиторії, гуртожиток та інші будівлі ТХІ також відповідали вимогам асоціації, які є єдиними для всіх навчальних закладів асоціації.

У травні 2019 року ТХІ отримав державну ліцензію. Відтак, вперше в історії євангельських християн України, вищий духовний навчальний заклад отримав державну ліцензію для підготовки служителів за спеціальністю 041 «Богослов’я».

Сьогодні ТХІ навчає студентів п’яти різних деномінацій, і це доказ реальності міжденомінаційної співпраці християн України. Студенти інституту різняться за віком, темпераментом, вихованням та інтересами, але всі вони об’єднані спільною метою – служити Христу і виконувати Його доручення.

Приєднуйся до нашої християнської сім’ї!