Таврійський християнський інститут – вищий духовний навчальний заклад євангельського напрямку, що готує практичних служителів для поширення Царства Божого.

Ідея створити інститут в Херсоні виникла в середині 90-х років. Помісним церквам бракувало служителів.

Восени 1996 року почала роботу ініціативна група по створенню інституту, а менш ніж через рік, в серпні 1997-ого, ТХІ був офіційно зареєстрований. Засновником ТХІ стало Об’єднання церков євангельських християн-баптистів Херсонської області.

У 1999 році ТХІ став повним членом Євро-Азіатської Акредитаційної асоціації євангельських навчальних закладів (ЕААА), і понині входить в це об’єднання.

Навчальні програми та викладання педагогів відповідають міжнародним стандартам ЕААА на академічному і духовному рівнях. Бібліотека, аудиторії, гуртожиток та інші будівлі ТХІ  відповідають вимогам асоціації, які є єдиними для всіх навчальних закладів.

У травні 2019-ого ТХІ отримав державну ліцензію. Вперше в історії євангельських християн України богословський навчальний заклад  отримав державну ліцензію на програму «Бакалавр богослов’я».

Диплом бакалавра нашого інституту – еквівалентний державному, тобто прирівняний світському диплому. Навчання у ТХІ визнається державою не як релігійна діяльність, а як навчальний процес.

Сьогодні ТХІ навчає студентів п’яти різних деномінацій, і це доказ реальності міжденомінаційної співпраці християн. Студенти різняться за віком, темпераментом, вихованням і інтересами, але всі вони об’єднані спільною метою — служити Христу і виконувати Його доручення. Приєднуйся до нашої християнської сім’ї!