Наша місія

«Місія Таврійського Християнського Інституту як навчального закладу християн євангельського віросповідання полягає в підготовці для України та інших країн компетентних і духовно зрілих християнських служителів, здатних і бажаючих відповідати на потреби церкви та суспільства, як в духовній, так і в соціальній сфері».

Елементи місії інституту – компетентність, зрілість, відповідальність. Під поняттям компетентнiсть ми також розуміємо інновативність, а отже розвиток наукових пріоритетів, наукових шкіл, інноваційної складової. Важливою складовою місії є моральність освіти і відповідальність за духовні та соціальні сфери суспільства. Відповідність світовим і вітчизняним стандартам якості освіти, студентоцентризм, партнерство, ефективність, мобільність учасників освітнього процесу, цілісність системи, сталість розвитку, відкритість.

Інші напрями розвитку

Окрім перерахованих пріоритетних напрямів розвитку, ТХІ продовжує роботу над удосконаленням діючих та впровадженням нових програм стаціонарного навчання: переклад книг богословського напряму й визнання богословських книг євангельської традиції як наукової літератури.

Бачення
  1. Освоєння та впровадження дистанційної форми навчання;
  2. Розвиток програм, що визнані державою через державну акредитацію для підготовки компетентних і духовно зрілих християн для служіння і роботи в сучасному суспільстві та церкві;
  3. Досягнення фінансової стабільності за допомогою: конкурентоспроможної освіти, самофінансування, розвитку міцних відносин із стейкхолдерами.
Цінності (пріоритети)
  1. Створення в ТХІ атмосфери, необхідної для духовного зростання та формування здорових взаємовідносин «студент-студент», «студент-співробітник», «співробітник-співробітник».
  2. Розвиток взаємовідносин з церквами:
  • За допомогою вдосконалення організації практики студентів;
  • Спільних освітніх та інших проєктів;
  • Інформаційного забезпечення церков;
  • Волонтерських поїздок представників церков у ТХІ;
  • Програми оздоровлення служителів та їх сімей;
  • Залучення служителів у навчально-виховний процес.
Стратегія

Стратегія розвитку Інституту передбачає розвиток науки, дистанційної освіти, наукової бібліотеки, маркетингу освітніх послуг, мультикультурної освіти; завершення програми інформатизації процесу навчання та викладання, процесу управління Інституту, діяльності всіх підрозділів і середовища функціонування Інституту.

Стратегія відповідає місії інституту і забезпеченню ефективної взаємодії та співпраці із замовниками та клієнтами послуг Інституту; активізації діяльності Інституту в міжнародному та європейському освітньому просторі. Інститут виконує не тільки теоретично-просвітницьку, а й духовно-формуючу функцію, і цьому сприяє богословська освіта як світоглядне знання про сакральне.