![Відбулася друга навчальна сесія для студентів внутрішньої програми Відбулася друга навчальна сесія для студентів внутрішньої програми](https://tci.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/0-02-05-bad8089581c55cae9c4a45fdbd2d72b27f13f55787e57632672c405720de6927_269395e73f3.jpg)
Відбулася друга навчальна сесія для студентів внутрішньої програми
У період з 22 по 27 листопада для студентів внутрішньої програми «Бакалавр християнського керівництва» відбулася вже друга, у поточному навчальному році, навчальна сесія. Протягом 6 днів студенти мали можливість продовжити вивчення Старого Заповіту. Під час другої сесії завідувач кафедри богослов’я Таврійського християнського інституту Надія Ружина знайомила студентів з розділом «Малі пророки» та «Писання».