![Вітаємо з Днем захисників та захисниць України! Вітаємо з Днем захисників та захисниць України!](https://tci.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/0-02-0a-e7c756c633f4201b2ead1e1a31568ae2680da6dee5ed5f91cae523834fb058fb_2640bd4d079.jpg)
Вітаємо з Днем захисників та захисниць України!
З нагоди державного свята, вітаємо наших захисників та захисниць і висловлюємо слова великої вдячності за Вашу мужність та відвагу. Бажаємо всім міцного здоров’я та мирного неба, а тим, хто сьогодні знаходиться на передовій, – здоровими та усміхненими повернутися до своїх родин.
З молитвами про Вас та мир в Україні.
Ректорат та професорсько-викладацький склад ТХІ