![Лекція від доктора філософських наук Віталія Хромця Лекція від доктора філософських наук Віталія Хромця](https://tci.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/Фото.jpg)
Лекція від доктора філософських наук Віталія Хромця
18 жовтня доктор філософських наук, координатор ініціативної групи «Інакша освіта», засновник та керівник ГО «Несторівський центр» Віталій Хромець прочитав для студенів 1 курсу заочної форми навчання лекцію з педагогіки.
Під час лекції студенти мали змогу послухати цікавий матеріал про педагогіку як науку і як мистецтво, про систему педагогічних знань та основні педагогічні категорії. Лектор зробив цікавий екскурс з історії педагогіки та християнства, зацікавив студентів вагомими постатями в педагогіці та їхніми внесками у становлення, формування і розвиток педагогічної науки.
Таврійський християнський інститут висловлює вдячність пану Віталію за змістовну та цікаву лекцію.