![Участь у міні-конференції з менторства Участь у міні-конференції з менторства](https://tci.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/0-02-0a-001645cb950ee4ca110c9a57b5161417c8bc6978af4c1f528d463a21e83103db_2699300ad68.jpg)
Участь у міні-конференції з менторства
У період з 5 по 8 листопада команда Таврійського християнського інституту (керівництво, викладачі та студенти) взяла участь у міні-конференції з менторства, що цього року проходила у Харкові.
Протягом 4 днів насичена програма конференції з глибоким аналітичним матеріалом була репрезентована Віталієм Сорокуном (доктор служіння, кандидат юридичних наук) та Джонатаном Бьорнемом.
Фахівці детально розкрили тему менторства у сучасному християнському житті суспільства, визначивши ключовими аспектами у цій діяльності особисті взаємовідносини з Богом, діяльність малих груп, спільне церковне богослужіння та учнівство.