Курси Міжнародної освітньої мережі Horizon

Курси Міжнародної освітньої мережі Horizon

Таврійський християнський інститут у партнерстві з Міжнародною освітньою мережею Horizon оголошує набір в групи для проходження онлайн-курсу

 1. ОГЛЯД НОВОГО ЗАВІТУ
Курс знайомить студентів з 27 книгами Нового Завіту, розглядаючи історичний і культурний фон їх написання. Основний акцент робиться на створенні і зростанні Церкви і здійсненні Божого відкуплення. Обговорюватимуться жанр і структура книг з метою підвищення точності їх тлумачення і застосування в сучасних умовах.

 

2. ДУХОВНЕ ФОРМУВАННЯ
Цей курс є вивчення основних біблійних істин, важливих для розвитку і підтримки відносин з Богом і правильного уявлення про Його характер. Розглядатимуться такі питання, як постійна молитва, перебування в Божій присутності, ходіння по Духу, як справлятися з почуттям провини, випробуваннями, гнівом і страхом; як шукати Божу волю.

Обидва курсу будуть проходити паралельно. Оскільки навчання не передбачає знаходження онлайн в строго певний час, проходити можна як один, так і два курси одночасно.

Посилання для реєстрації на курс «Огляд Нового Завіту» https://forms.gle/EiFXWpdTAkhqjtFE6

Посилання для реєстрації на курс «Духовне формування» https://forms.gle/QkXPdweJEB2b3DKNA

Початок навчання – 8 лютого 2021 року.
Тривалість кожного курсу – 8 тижнів.

Навчання передбачає виконання під керівництвом куратора завдань, які видаються на кожну тиждень і оцінюються.
Вартість навчання 250 грн за кожен курс. Отримати додаткову інформацію можна у координатора проекту від ТХИ Козинець Олени kozynetz@gmail.com +380500419790

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *